Довгі оповідання

Довгі оповідання

Довгі оповідання

24, лют. 2023

Акіко. Крихти

АКІКО

 

БАЛКАНСЬКІ ЩОДЕННИКИ ГАРОБУ РОКІНОФУ

 

Крихта перша

"...

...Акіко справді не розуміла, чому КатА кричить на неї. Після війни пройшло вже три десятка років, цей регіон позиціонується як green-tourism, та й вона просто гуляла дикими місцями в пошуках краєвидів для фото.

20, трав. 2022

Проект Парсуни

Військові таємниці, фемінізм та менталітет.

Місце дії не розкривається, допис з-під радарів.

Лійзі - наша колежанка, хірург. Вона швидка, конкретна, малоемоційна на роботі. Як і всі в розвинених країнах ЄС та НАТО, на відміну від України, на роботу вона приходить робити роботу.

09, лют. 2022

Octopus

Всі ми вийшли з моря, з хвиль, з морської піни.

Теорія - це добре. Теорію ми всі знаємо. Щоб вбити восьминіга, треба сильно вкусити його тушку позаду від очей, тряхнути головою, як терьєр, щоб перекусити нервовий вузол, тоді головоногий молюск відразу помирає. Про це написано в товстих біологічних енциклопедіях, тонкіших науково-розважальних журналах, це описував письменник Даррелл (брат письменника Даррелла), навіть зараз це можна прочитати в інтернеті, з сучасним толерантним додаванням до назви артиклю "як вбити восьминіга  г у м а н н о".

09, лют. 2022

АМОРФ

Паранормальне оповідання

Кожен собака народжується Аморфом, тобто істотою порожньою, без форми, кольору та запаху. Ні, цуцики можуть мати ознаки породи, довгу чи коротку шерсть, вуха, хвіст  - то не про це. Про реальний зміст.

08, лип. 2021

Baltic

Балтік

Можете нас ще раз привітати. Добігло логічного завершення наше навчання на базі Балтийського яхтового клубу. Більше ста годин теорії та цікавезна практика на морі...

08, лип. 2021

Аутентік

Намагаюся не метушитися та не робити зайвих рухів. Це важко, бо доводиться балансувати вдвох на вузькому місці палуби, одночасно якнайшвидше двома руками чипляючи старомодними застібками вітрило до натягутого між верхівкою мачти та носом яхти форштагу. Досвіду в мене майже немає, тому вислуховую від капітана велику кількість нових цензурних та не дуже далматинських слів. Наша робота просувається, вітрила нарешті підняті, цікавезна подорож продовжується.

21, бер. 2021

MISSION (Міссія)

Рим. 1553 рік.

Високий, прямий, як посох, та мудрий як сова, уже немолодий брат Ігнасіо особисто розбирав величезну кореспонденцію. Вуса й борода, орлиний ніс та, головне, палаючі очі під сивими бровами сучасні люди назвали б типовим виглядом Дон Кіхота однак на той час маленький Мігель, син хірурга Сервантеса, ще лише вчився писати й читати.

19, бер. 2021

Раз і назавжди, або Метод Рембо 2. Оповідання 1999 року

Глеб Лукинов

 

Если продолжать любое

произведение, оно

неизбежно закончится

смертью.

Э. Хемингуэй.

 

19, бер. 2021

Ще раз, або Метод Рембо 3. 2002 рік

 Глеб Лукинов,

 17 сентября 1998 года.

Роль Джеймса Бонда стала для Шона Коннери коммерческой палочкой-выручалочкой.

Борис Швец, «Киноэкспресс».

19, бер. 2021

Метод Рембо, або оповідання про Дніпро від 1998 року

Метод Рембо

Снег,  снег, снег... Опять снег. И опять...  и  снова, ой,  нет:  это  уже  не  снег. Это  -  лёд.  Лёд  хуже - провалишься, и поминай как звали. Нет уж. Не для  того  я по лесам километры меряю. И  шапку  пуля  в волоске  от  виска не для того пробила, чтобы сберечь  от холодной  смерти.  Ведь пуля - она -  известно  кто,  она могла  на  этот самый висок и ошибиться.  И лежал бы я сейчас  подо  снежным покрывалом и потихоньку превращался бы в удобрения.

13, бер. 2021

Die ukrainische Krone

#LiterLG
Jetzt auf Deutsch!

Оповідання ,,Українська корона,, в перекладі на німецьку від чудової Біргіт фон дер Таннен, яка казково відчула оригінал та додала важливу краплину саме австрійського колориту. Історія Вільгельма Габсбурга, відомого як Василь Вишиваний, який міг би бути нашим королем сто років тому.

З повагою, автор.

13, бер. 2021

Один день Йона Ланкастера, эсквайра.

Лондон, 1941 год. Май.

Вторая мировая война в разгаре. Столица Великобритании с осени сорокового — уже восемь (восемь!) месяцев подвергается бомбардировкам авиации Рейха.