Екстра короткі

Екстра короткі

Екстра короткі

09, лют. 2022

яка країна, такий Вайнштайн

Тиждень не заходив до фейсбуку. Скучив. Зайшов. Виявляється:

09, лют. 2022

Реалії

Ти на Параді, навколо усміхнені люди в вишиванках та ЗСУ: вільні люди мають право на власну зброю.
Ти, який проїхав 3000 км Україною вбитими дорогами серед пафосних рагулів на тюнінгованих ланосах-лексусах, що не власні прорахувати наслідки власних сумбурних натискань на педалі своїх автівок: не дай Боже їм ще короткоствол кожному!
09, лют. 2022

Розслідування Беллінгкет

Беллінгкет, Беллінгкет, 73% did that.

09, лют. 2022

Голодомор

Баба М., Царство їй Небесне, пам'ятала, що в дитинстві пухла від голоду, але була, звичайно, за Янковича та проти отетіх.
Реальна історія.
Це - страшно.
Свічка, і ніколи знов.
09, лют. 2022

Людина хоче їсти. Щодня.

Людина хоче їсти. Щодня.
В принципі, можна замінити "травму голови" на будь-яку іншу патологію. Базар, істерики, самолікування, потім виклик лікарів(!) додому(!!), неадекватне поводження з медичним персоналом та невміння будувати навіть просту комунікацію,

09, лют. 2022

Сікорський

17, аеропорт.

З "нових" пам'ятників Києва найбільше люблю цей, в Жулянах, в аеропорту.

Ігор Сікорський, винахідник гелікоптера. Прекрасна дореволюційна освіта - Паризька технічна школа, Кадетський корпус, Київська політехніка.

09, лют. 2022

Пам'ятник "Захисник"

Трішкі про "нові" пам'ятники Києва.

Хто сьогодні буде біля Печерського суду, там в двох метрах поряд лише півроку як встановили фігуру "Захисник" - двометрового поліціянта (голову ліпили з голови Нацполіції Київщини, фамілія якому була Нєбитов, відкрили на його, Андрія Анатолійовича, день народження). Озброєна рацією статуя в стилі суворого Юджина Текклберрі уособлює міцність, непохитність та неподкупність реформованої Національної поліції.

08, лип. 2021

Ногомет

Характер+Шева+Фартова форма=Перемога

08, лип. 2021

Eurovision

Eurovision. Другий півфінал.

Наші вже в фіналі, тож можемо сьогодні розслабитися й просто дивитися. Баси на максимум, вікна відкрити, все як має бути.

08, лип. 2021

Цікаве дослідження

Цікаве дослідження, яке проводиться постійно. Туристів в 2020му не було, але кількість спожитих наркотиків лишилася такою самою, до того ж, в літній столиці навіть зросла. Акценти речниці від внутрішніх органів також вражають, ніби проблема то не поширенні лайна, а "заборонені вечірки".

А потім за медичним канабісом легалізують медичний кокаїн, медичний героїн та медичне лсд.

Маємо шо маємо

08, лип. 2021

Гени

Як дожити до 100 років

Рецепт

Добрі гени

Щоденна фізична активність змалечку, спорт як спосіб життя

Любов та кохання

Завжди казати, що думаєш, не тримати в собі

Почуття гумору

Вівсянка на сніданок

#LiterLG

13, бер. 2021

Полон реального життя

Якось легко та невимушено познайомив сьогодні між собою двох сирійців-алавітів з Дамаску. Один зараз працює в Норвегії, а колись в Дніпрі вчив мене своєму діалекту арабської мови, а другий живе в Естонії, та його жінка написала дуже цікаву книгу про життя європейки на Близькому Сході.

Розповідаю про це Оксані. Вона подивилася на ще світлий небокрай, туди, де горизонт зустрічається з дзеркалом спокійного сьогодні Балтийського моря, позіхнула, й каже:

- Не тим ти в житті займаєшся.

Йду, думаю