Короткі історії

Жінки

Короткі історії

Сьогодні цей периферійний європейський аеропорт виглядає трохи незвично, бо по всій його багатокоридорній будівлі рівномірно розподілено душ двісті-двісті п'ятдесят натівських військових в зеленій камуфляжній формі. Ні, це ще, на превеликий жаль, не пряма інтервенція, а просто перевезення пасажирів.

Розмовляють тихим повільним басом переважно тільки між собою, це при деякій фантазії нагадує американський фільм War machine, де штатівські офіцери відкрито казали про діючого президента Обаму та його віце-президента Байдена, що ті - чмо, мудаки та демотиватори.

Виглядають вони зараз, особливо чоловіки середнього віку, приблизно однаково (і це не через однакову форму). Незалежно від кольору шкіри, вони міцної статури, поголені, коротко підстрижені. Роки харчування в їдальнях даються взнаки, м'язи ростуть, але потім буде подагра, печінка та товста кишка. Якщо не...

Молоді солджери є з бородами, але їм, чомусь, це йде більше, ніж міським випендрьожникам.

Жінки, рівномірно розподілені серед братів по зброї, також немов сестри. Міцні, збиті, спортивні, бо фізичні нормативи самі себе не здадуть. Зачіски - в тому військовому сезоні переважно туго заплетена середньої довжини коса. Одиниці - коротко, під хлопчика, стрижені чи підбриті голови.

Поки вони чекають на літак, відпочивають, у відповідності до свого психотипу. Хтось запопадливо підсаджується до поважного начальства, хтось в навушниках ритмично киває під музику, згадуючи генетичною пам'яттю рідні екваторіальні танці, хтось веде розмови, схожі на флірт, хтось - регоче малими компаніями.

Три відносно молоді жінки в формі якось несміливо роздивляються вітрину парфумерного магазину. Продавчиня, така сама за віком, як вони, але вся суто цивільна, з довгими гелевими нігтями та ще довшими віями теж якось обережно, бочком, але підійшла, й вже за хвилинку вони вчотирьох щось мило спілкувалися, перебираючи пляшечки з хвилюючими мирний світ назвами. На короткий час стали говорити однією мовою.

Зустріч не те, щоб різних світів, але різних доріг, які ми обираємо.

Дороги, як казав О'Генрі, які ми обираємо.

І чоловіки, і жінки.

#LiterLG

Як бачите, не видаю таємниць, хто, де та куди того далекого дня летів.