Короткі історії

Бокс

Короткі історії

Трохи не про головне

Інша бульбашка

Цікаво, які різні за характерами та взагалі за сприйняттям світу наші два сини. Взагалі, то скрізь в світі так, через цю різницю такий сюжет приваблює авторів від Гоголя з Астрід Ліндгрен до сучасних кіновиробників з їхнім "Аккаунтат'ом".

Візьмемо бокс. Один відпрацьовує у вільному спарингу технічно, але якось ледащо. Головним чином другим номером, на контратаках. Повністю відповідно одному з головних правил боксу: Не дати себе відмудохати. Вправи на тренування робить, але майже завжди впівсили, на "відчепіться". Спочатку вчився в естонського чемпіона з молодих, то була техніка близька до американської школи з термінами "джеб", "кросс", "хак", "апперкат", вмінням піддавлювати та зрізати кути, потім пару років класичної радянської школи, тепер знов більш сучасної, з акцентом на ближній бій, много роботи на лапах, фізуха та кардіо.

Другий брат, інтелігентний очкарик - дика суміш впертості,  ретельно прихованої ярості та аналітичного розуму (цікаво, в кого це він?). Ввічливий, уважний дома та в школі, на тренуваннях слухає тренера, з радістю вихоплює щось нове з пояснень тактики. Безжально критикує старшого брата, накшталт "в тій ситуації треба лівой під ліву бити, потім уклончик та два-три-шість". Треба зауважити, що термінологія в нього змішана через переїзди та, відповідно, різних тренерів. "Ліва під ліву", - від класичної "радянської" термінології, номери - від одного до шісти - це лівий-правий прямий, лівий-правий боковий та обидва нижніх. Так швидше вимовляти, це він відпрацьовував. Зараз з цікавістю вивчає тактику, бо бокс - не шахи, тут головою треба працювати. В спарингах намагається продумати та спланувати наперед, як Гольмс з фільму Річі. Іноді це заважає, не спрацьовує та в очкарику раптово прокидається берсерк, тоді ховайся в жито.

Ніби схожі, але різні. Цікаво, якими виростуть

А ви знали, що бокс - значно більш давнє бойове мистецтво, ніж народжені в ХХ сторіччі японські дзюдо та карате? Ще відомий репер африканського походження в Саарсько-сільському (Царскосєльском) ліцею входив в команду тренера-француза для демонстрації новомодного спорту, а то коли ще було.

Тренуйтеся

#LiterLG