Короткі історії

Зріз часу, лютий 2020

Короткі історії

14 лютого 2020 р.

Третя година ночі.
Злий український фейсбук підозріло не спить.
Схеми виклали власне розслідування, що бубочка зустрічався в Омані з феесбешніком патрушевим. Це раніше колись кожну дію Порошенка розглядали під мікроскопом, а сьогодні - була державна зрада, чи не була - майже нікого не пече.

Всі сили кинулися відмазувати зе-не-лоха, мол, не всьо так однозначна. Консерви лопаються навіть в середовищі порохоботів.
Наглючого бурята чи то Андрія, чи то Богдана замінили на явного свнсбчого агента Єрмака. Це той, що вигадував про вбитого на Донбасі брата. Ще рік тому таку людину при владі - а цей фіг проссиш хто збирає послів європейських держав та віщує їм нову політику партії - було важко уявити.
"Радість Ломброзо" Арахамія хоче пустити воду до воєнних росіянських баз оккупованого Криму. Потім виправдовується. А ще згодом інший йолоп зі слуг (російського) народу повторює те саме.
Дубілєт пропонує рахувати мешканців Криму через супутник. А до того множив дані Держстату на 0.888 та видавав за свій власний перепис. Ви уявляєте, в яких надійніх та професійних рученятах був Приватбанк?
Надія й опора, моральний авторитет та володар чарівної визитівки Ярош з усіх наявних проблем обрал одну найголовнішу та пішов боротися з геями. Нажаль, не з тими, про кого ви подумали.
Фаріон візжить знов, що в усьому винен Порох, який вже скоро рік, як не президент (шоб ви повсиралися, зубожилі). Їй слово в слово вторить Поклонська з-за поребрика. Яке прикре співпадіння.
Україну злочинна влада (і це не мем, а констатація) готує до капітуляції, псевдопатріотам не проплачено, тож вони мовчать, нарід роздивляється та мастить на хліб платіжки, десь за гратами ні за що сидить Ріф та дитячий кардиохірург Юля, хлопці, задіяні в ООС кажуть, так би мовити, різне, справжні громадяни думають також різне.
Дехто нарешті прозріває (про це - фото).
Десь з-за обрію вже скоро з'явиться сонце, принесе нову радість, нову печаль, новий зелений зашквар, нову зраду.
В Україні повільно починається 14 лютого, день святого Валентина.
Як було написано на бордах, Тобі личить моє кохання.
#LiterLG