Кіно

Хто вбив Еріку(закреслено) Ларису Груздєву?

Кіно

Хто вбив Еріку(закреслено) Ларису? Мотив?

 //Кінокласика. Обережно, спойлери (це про спойлери жарт такий).

Євген Петрович Фокс, уголовник-людожер (читати книгу треба), не мав мотивів вбивати Ларису Груздєву. Ризиковий фраєр - і за шубку під котика та браслетик-змійку з одним смарагдовим оком? Коли всі його бачили та знали про їхній роман? Не вірю.

Сестра Лариси ("нєвіноватая я") все знає, але мовчить.

Кандидат медичних наук, хірург Іван Сергійович Груздєв, мав мотиви - розлучення та квартирне питання, а також мав неабиякий статус, зв'язки, окрему московську квартиру в 1945 році та наградний пістолет від Авакова (останнє закреслено, виліз таки на совєцьке Різдво). Іскусний маніпулятор, з таким-то бекграундом.

Жеглов Глєб Єгорич, якого "кожна собака знає" так активно звинувачує Груздєва, що складається враження їхньої попередньої злочинної змови та розіграного спектаклю. Коли неврівноважений істероїд переходить межу, Груздев видає себе фразою "Ти мнє нє тичь, сукін син", повертаючи Жеглова до сценарію. Доречі - як тільки Жеглов переїхав до комуналки Шарапова, в квартирі почали красти хлібні картки. Співпадіння? Не думаю.

Поганий маніпулятор, пробився з низів, має залежність, також навички кишенькового злодія.

Насправді вбивство дружини спланував Груздєв. Він прошантажував Фокса (сам підіслав до екс-дружини) та Жеглова, якого тримав на гачку через інформацію про наркотичну залежність останнього (все ж видно, як на найвеличнішому). Потім був театр з допитами, розіграний для наївного Шарапова, і повне виправдення Груздева, якому, треба розуміти, квартира лишилася повністю.

П.С.

Левченко мав тісний зв'язок з Шараповим. Жеглов живе з Шараповим. Левченко не видає Шарапова. Жеглов вбиває Левченка. Шарапов плаче. Щось в цьому трикутнику не чисто.

П.П.С.

Славна розвідниця - радістка Кет після повернення зв'язалася з Ручечніком та "пішла по наклонной". А може, була перевербована іноземною розвідкою, з її-то навичками? Не дарма жеж вони вдягли шубу дружини англійського посла. Але хіба ж дуболомам-муровцям такі таємниці розслідувати...

Ваші версії?