Довгі оповідання

Довгі оповідання

Довгі оповідання

08, лип. 2021

Baltic

Балтік

Можете нас ще раз привітати. Добігло логічного завершення наше навчання на базі Балтийського яхтового клубу. Більше ста годин теорії та цікавезна практика на морі...

08, лип. 2021

Аутентік

Намагаюся не метушитися та не робити зайвих рухів. Це важко, бо доводиться балансувати вдвох на вузькому місці палуби, одночасно якнайшвидше двома руками чипляючи старомодними застібками вітрило до натягутого між верхівкою мачти та носом яхти форштагу. Досвіду в мене майже немає, тому вислуховую від капітана велику кількість нових цензурних та не дуже далматинських слів. Наша робота просувається, вітрила нарешті підняті, цікавезна подорож продовжується.

21, бер. 2021

MISSION (Міссія)

Рим. 1553 рік.

Високий, прямий, як посох, та мудрий як сова, уже немолодий брат Ігнасіо особисто розбирав величезну кореспонденцію. Вуса й борода, орлиний ніс та, головне, палаючі очі під сивими бровами сучасні люди назвали б типовим виглядом Дон Кіхота однак на той час маленький Мігель, син хірурга Сервантеса, ще лише вчився писати й читати.

19, бер. 2021

Раз і назавжди, або Метод Рембо 2. Оповідання 1999 року

Глеб Лукинов

 

Если продолжать любое

произведение, оно

неизбежно закончится

смертью.

Э. Хемингуэй.

 

19, бер. 2021

Ще раз, або Метод Рембо 3. 2002 рік

 Глеб Лукинов,

 17 сентября 1998 года.

Роль Джеймса Бонда стала для Шона Коннери коммерческой палочкой-выручалочкой.

Борис Швец, «Киноэкспресс».

19, бер. 2021

Метод Рембо, або оповідання про Дніпро від 1998 року

Метод Рембо

Снег,  снег, снег... Опять снег. И опять...  и  снова, ой,  нет:  это  уже  не  снег. Это  -  лёд.  Лёд  хуже - провалишься, и поминай как звали. Нет уж. Не для  того  я по лесам километры меряю. И  шапку  пуля  в волоске  от  виска не для того пробила, чтобы сберечь  от холодной  смерти.  Ведь пуля - она -  известно  кто,  она могла  на  этот самый висок и ошибиться.  И лежал бы я сейчас  подо  снежным покрывалом и потихоньку превращался бы в удобрения.

13, бер. 2021

Die ukrainische Krone

#LiterLG
Jetzt auf Deutsch!

Оповідання ,,Українська корона,, в перекладі на німецьку від чудової Біргіт фон дер Таннен, яка казково відчула оригінал та додала важливу краплину саме австрійського колориту. Історія Вільгельма Габсбурга, відомого як Василь Вишиваний, який міг би бути нашим королем сто років тому.

З повагою, автор.

13, бер. 2021

Один день Йона Ланкастера, эсквайра.

Лондон, 1941 год. Май.

Вторая мировая война в разгаре. Столица Великобритании с осени сорокового — уже восемь (восемь!) месяцев подвергается бомбардировкам авиации Рейха.

13, бер. 2021

Воспитатель

Малыш Сванте «Лиллеброр» Свантесон и его друг Карлссон сидели на крыше и задумчиво смотрели на стокгольмские дома, мягко подсвеченные заходящим солнцем.

- Прочитай ещё раз, - подал голос мужчина в самом расцвете сил, а сам почесал подбородок и смачно, с причмокиванием и удовольствием от процесса начал раскуривать трубку.
Малыш лениво достал телефон, полистал ленту новостей, нашёл нужное, и снова прочёл:

13, бер. 2021

Короткі добрі думки на день тата

10 листопада 2019 р.
В нашому житті є деякі сталі речі. Ті, що не змінюються. Наприклад, ранкова прогулянка з собакою. Ми змінили десять домівок, дві країни та п'ять міст, безліч місць працевлаштування, міняли дитячі садочки, школи та басейни, але куди б нас не кидала доля, з нашим песиком все одно рано вранці треба гуляти.

13, бер. 2021

2119. Наше ймовірне майбутнє

2119 рік
Четверта світова війна скінчилася перемогою Об'єднаного євроазійського халіфату над Атлантичним союзом держав.

13, бер. 2021

Країна Драконів, або як ми насправді мандруємо.

Тато, ми коли дракона побачимо?
Скоро, зовсім скоро.
Країна Драконів, або як ми насправді мандруємо.
Жовтий Сітроен наполегливо видирався на високу гору. Машина була вже стара, але працювала справно. Навколишні гори - чарівні словенські Альпи - поступово накривала ніч.
Бачили, бачили? Там, на одній з гір, де зупинилася перепочити невеличка хмарка, виблискують поодинокі спалахи, і іноді чути далеке ревіння, немов гул величезного мотору, що працює в порожньому ангарі.
Це він, Линтвер, кажу.