Кіно

Кіно

Кіно

15, груд. 2021

Три вестерни, три етапи мачізму, з кіноцитатами.

Жанр, який не дуже люблять. Воно нібито й зрозуміло, бо переказ всього передбачуваного сюжету, зазвичай, вкладається в одне-два речення, панорамні картинки дикої природи, коней, змій та корів чергуються з перестрілками, довгими патосними

08, лип. 2021

"Голубіч"

Один з найкращих сучасних європейських акторів - Горан Богдан (колись шикарно зіграв Мустафу Голубіча) - знімається в Києві. Хотілося б помилитися, але фільм, скоріш за все, для нас буде антирепутаційний, бо може бути показана "східноєвропейська країна Україна, що в деякому сенсі гірша за Балкани".

08, лип. 2021

Things Heard & Seen

Things Heard & Seen (Почуте'й'побачене), 2021

Доволі непогане кіно за типовою американською хорор-новелою. Все є, що має бути, плюс все те, що останнім часом пропагує Нетфлікс. Деякі сцени прямо перейшли сюди з відомих екранізацій Кінга, деякі натякають на те, що могло би бути далі, якщо ви розумієте такі натяки.

08, квіт. 2021

Sentinelle

Sentinelle (Вартова), 2021.

«Сентінель» - новий французький фільм на Нетфлікс з Ольгою Куриленко в головній ролі.

Спочатку про головну виконавицю. Взагалі, сприймати Ольгу як добру акторку завжди заважає її повне невміння природньо вимовляти текст на камеру. Тобто, це звучить парадоксально, але грати обличчям та голосом, стріляти фразами ця красива, фото- та кіногенічна молода жінка, дівчина Бонда, так і не вміє. На мою думку, звичайно. В неї є привабливість, спокуса, акторська технічність. Але..

13, бер. 2021

Ірландець (The Irishman, 2019)

#CinemaLG
Нові часи наступають в усіх сферах нашого життя. Майже сотню років відмінно структурована італоамериканська мафія жила й виживала завдяки тому, що ніхто не хотів співпрацювати з ФБР та поліцією. І не тільки через страх за свою шкіру, звичайно, ніхто не бажає бути застреленим посеред вулиці чи знайденим десь у підвалі з мертвою канарейкою в горлянці. Сама співпраця була чимось огидним, що йшло всупереч традиціям, а саме загальним та єдиним для всієї Коза Ностри кодексом "омерти" підпорядковувалася поведінка її членів. Але загальний безпринципний інфантилізм та ситість новітнього покоління біснуватої Грети дійшли навіть до кримінального світу.

13, бер. 2021

Тhe Two Popes (Два Папи), 2019.

he Two Popes (Два Папи), 2019.
Сучасні західні люди живуть комфортно. Все є, все толерантно, "потрібні ми любити всіх...", нікого щоб не образити, за коліна не хапати, десять негренят зацензуруємо, сплячу красуню заборонимо, вітають з "сезонними святами" замість Різдва, соціальний захист є у кожного кінченого наркоману, держава не дасть нікому як мінімум зконати з голоду, жінка може заробляти достатньо сама та інші гіперлупи, айфони, грети та все таке інше. Чоловіки не бігають за жінками та не лізуть голою стіною до вікна коханої на третьому поверсі, а жінки більш роздивляються на селфі, які в них збільшені губи..

13, бер. 2021

Захар Беркут (The Rising Hawk, в естонському прокаті - Незламний), 2019.

Ми живемо в оточенні символів. Символи добра, зла, любові, смерті тощо. Символи й слова, мова, девізи, слогани формують ідеологічну оболонку нашого життя, навіть, якщо хтось цього й не помічає.
Фільм Захар Беркут заслуговує слів вдячності саме за свій символізм. За те, що "ми вільний народ". Ви можете таке уявити в холопському росіянському кино? Ні, звичайно. За Тризуб-птах, що є родовим знаком сім'ї Беркутів. За двоголового орла-мутанта на ординцях-монголах, за девіз "свобода в наших серцях".

13, бер. 2021

Джентльмени, 2019.

Джентльмени, 2019. Режисер Гай Річі.
Якщо вам хочеться на дві години відключитися від реального життя (з його вірусами, рахунками, погодою та надрозумними виборцями), то слід подивитися новий фільм Гая Річі, знятий не гірш за старі фільми Річі.

13, бер. 2021

Барбара рассказывает

13 лютого 2016 р.  · Tallinn  ·

#LiterLG
Барбара рассказывает.
Двадцать лет назад, когда ее отец уже был плох, она на какой-то премьере встретила Шона. На тот момент он с Альбертом не разговаривал уже много лет. Вечером Шон позвонил. Впервые за много-много лет.
- Привет Габби.
- Привет Шон.

13, бер. 2021

Тіні над Балканами

Про серіал Чорне Сонце,
або Тіні над Балканами
(та буквально два слова про “Ретчет”).
Натрапили на нього випадково. Діти з матючиннями видирали друг у друга пульт від телевізора, падали на підлогу разом з ним, подушками дивана та стільцями, між ними кружився та гавкав песик, над ними літав папужка — словом, наш звичайний вечір.

13, бер. 2021

Ретчед, 2020

#CinemaLG
Ретчед, серіал Нетфлікс, 2020.
Почнему настільки здалеку, що хто зна коли до самого серіалу доїдемо.
Цікаво, як простий перегляд телесеріалу може призвести до дискусій, що оголюють основи світосприйняття окремо взятих людей.

13, бер. 2021

Думки про кіно.

Думки про кіно.
В мене є мрія (і це не з отієї політ.реклами).
Мрію про шикарний, коштовний, дорогий кінопроект про козаків. Такий, з оселедцями, шапками, жупанами, пірначами, бунчуками, гарматами.