Короткі історії

Травень

Короткі історії

Найкращий місяць

Toukokuu on tärkeä toukokuun dynamiikalle, - говорять наші бездегідрогеназні північні сусіди. "Травень добрий для травневої динаміки", щось таке. Їм видніше.

Люблю травень. Навіть без радянських свят, в нашій родині травень-май-mai-свібань-toukokuu - це річниця батьківського весілля, потім додана наша річниця (прям сьогодні, ну, ви пам'ятаєте, красиве чорне весільне плаття і т.п.), мій ДР (21го, як з пісні Great King Rat),  ДР шкільного друга, з яким просидів за партою з п'ятого по одинадцятий клас, день вишиванки, день Героїв, старостильний останній дзвоник (запитання про "оцінки за чверть" видають ваш вік, ви помітили?), не забути привітати кума з днем нашої Морської Піхоти, обов'язкові вилазки "на шашлик" та постійне передчуття життя після іспитів.

Ще формально весна, не літо, але майже вже бачиш той червень, природа кличе, як легке платтячко на усміхненій дніпровській студентці.

Травень починається з набитого пасками черева, пролітає у клопотах, й швидко завершується, перестрибуючи у не менш швидкоплинне літо, лишаючи по собі кілограми, спогади та аромати.

Найкращий місяць. В нормальному кліматі вже дуже тепло, все розквітає, й попереду ціле літо.

Найкращий.

#LiterLG

На світлині - Андріївська церква та різні типи шкіри при однаковому сонці)

П.с. в сестри також в травні весілля було.